Жаңалық қосты admin1, 4-03-2022, 14:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 379

02.03.22-04.03.22 ж.Павлодар машина жасау колледжінде студенттерді Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібімен таныстыру үшін ақпараттық-құқықтық сағат өтті.

ақпараттық-құқықтық сағат

Жаңалық қосты admin1, 4-03-2022, 08:50, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 230

Тренинг элементтері бар интерактивті сабақ

«Дені сау адам – бақытты және табысты адам» тақырыбына

1-2 курс студенттері арасында

Павлодар машина жасау колледжінің

2022 жылғы 3 наурызда психологиялық ағарту, психикалық денсаулықты сақтау және нығайту, жасөспірімдерде қоршаған әлемде тұрақтылықты қалыптастыру мақсатында медициналық-психологиялық көмек психологы С.Г. Шиманның сенім телефонымен бірлесіп, 1-2 курс студенттері арасында "Салауатты психика – бақытты және табысты тұлға" тақырыбында психологиялық сағат өткізілді, оған санитарлық-эпидемиологиялық нормаларды сақтай отырып, 20 студент қатысты.

Қарым-қатынас интерактивті түрде өтті және студенттер үшін өз ойларын, пікірлерін білдіруге және осы тақырыпты талқылауға қолайлы жағдай жасауға ықпал етті.

Осы тақырып аясында жастарды денсаулығын сақтауға бағытталған практикалық жаттығулар өткізілді. Іс – шара соңында психологиялық көмектің сенім телефондары айтылды.8-800-080-34-34

Дені сау адам – бақытты және табысты адам