Жаңалық қосты admin1, 1-11-2022, 08:53, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 82

1

Жаңалық қосты admin1, 4-10-2022, 12:45, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 115

Мен Павлодар машина жасау колледжінің "Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану"мамандығы бойынша үшінші курс студенті Деркач Кириллмін.

Бала кезімнен маған табысқа жетуді қаласаңыз, оқу және лайықты білім алу қажет екенін үйретті. Мен болашақ мамандығымды таңдауға өте жауапкершілікпен қарадым. Мен бір қадам Менің болашақ тағдырымды шеше алатынын, болашағым маған байланысты екенін түсіндім. Менің ойымша, жоспарларды бірден шешіп, оларға қандай жолмен бару керек, Мен не істей алатынымды, нені салыстыра алатынымды және талдай алатынымды ойластырған жөн. Әр адам өз кәсібін табуды армандайды. Мен жақсы табыс әкеліп қана қоймай, рахат әкелетін мамандық тапқым келді. Бірақ мен өзімнің сүйікті ісіммен айналысқым келетінін нақты білемін, сондықтан мен мамандық таңдауға барынша жауапкершілікпен қарадым. Кәсіби автомеханиктің білімі шынымен де орасан зор. Адамдар үшін қажет осы мамандықтың негіздерін түсіну үшін көп және жақсы оқу керек. Өйткені, бастысы-мақсат пен ынталандыру.

Менің ата-анам әрқашан айтады: кез-келген жұмыс марапатталады. Мен онымен жұмыс істеп жатырмын, өйткені бұл біздің өміріміз, болашағымыз және ол тек бізге байланысты.

Менің ойымша, әркім өзінің болашағын қалай көретіні туралы ойлануы керек, өйткені оны жақсарту үшін әрқашан бір нәрсені өзгертуге болады. Менің таңдауымды әрдайым қолдайтын адамдар мені қоршап алғаны үшін өте бақыттымын. Менің ата - анам, тәрбиешілерім, достарым-мен әрқашан, кез келген жағдайда сүйене алатын адамдар, олармен бақытты болатыныма және бұрын-соңды болмаған биіктерге жететініме сенімдімін.

Оқудан басқа, мен алты жыл бойы спорттық туризммен айналысамын, бұл күш, төзімділік, мінез, ұйымшылдық, командада жұмыс істеу қабілетін дамытуға көмектеседі. Бізде көптеген республикалық, өңірлік жарыстарда жеңістер бар.

Мен болашаққа көз жүгіртіп, бірнеше ондаған жылдардан кейін менің армандарым мен тілектерім орындала ма деп ойлаймын. Әрине, бүгін менің кім болатыным, қалай өмір сүретінім туралы шамамен көзқарасым бар. Бірақ мен мұның бәріне қол жеткізе аламын ба, жоқ па, тек уақыт көрсетеді. Қазіргі уақытта Мен жай ғана дамып, жаңа білім алуға тырысамын. Әрбір дағды пайдалы болуы мүмкін немесе менің өмірімде үлкен рөл атқаруы мүмкін.

Жаңалық қосты admin1, 9-10-2020, 10:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 332

"Жастар KZ" жобасын және кәсіптік-техникалық білім беру жүйесінің 80 жылдығын іске асыру шеңберінде ағымдағы жылдың 10 қыркүйегі мен 5 қазан аралығында "Қазақстан Республикасы колледждерінің 100 ТОП студенті" республикалық конкурсының аймақтық кезеңі өтті.

Нәтижелер қорытындысы бойынша финалға Павлодар машина жасау колледжінің 3 үздік студенті өтті – бұл Васильев Владимир, Савинова София және Ерболат Даниял, олар конкурстың республикалық кезеңінде колледждің намысын қорғайтын болады. Байқау талантты жастарды қолдауға және жастар арасында жұмысшы мамандықтарды насихаттауға бағытталған.

Студенттерімізді құттықтай отырып, республикалық кезеңге сәттілік тілейміз. Онлайн дауыс беру 12-20 қазан аралығында өтеді, біздің студенттерге қолдау көрсетіңіздер!

Жаңалық қосты admin1, 14-09-2020, 12:17, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 386

"ҚР колледждерінің Топ 100 студенті" жобасы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі мен "Talap" КЕАҚ басшылығымен "ҚР колледждерінің Топ 100 студенті" жобасы ұйымдастырылды.

Жобаның мақсаты: талантты жастарды қолдау, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының білімі, дағдылары мен таланты арқасында жетістікке жеткен жұмысшы біліктіліктері мен үздік студенттерін танымал ету.

Жобаға Павлодар машина жасау колледжінің үздік студенттері қатысты:

•          Медведев Сергей, 1014000 "Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)" мамандығы, ТМ 19-11-1т.;
  •          Бағдатұлы Даниял, 1014000 "Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)" мамандығы, ТМ 19-19-1т.;
  •          Нарожная Анастасия 1004000 "Құю өндірісі" мамандығы, ЛП 19-9-1т.;
  •          Сафинова София, 1122000 "Өнеркәсіпте машиналар мен жабдықтарды пайдалану" мамандығы, ЭМОП 19-9-1т.;
  •          Жардамхан Аяулым, 091000 "Электр электромеханикалық жабдықтар" мамандығы (түрлері бойынша), ЭЭЖ 18-9-1т.;
  •          Ерболат Даниял, 091000 "Электрмеханикалық жабдықтар" мамандығы (түрлері бойынша), ЭЭЖ 19-9-1т.;
  •          Васильев Владимир, 1201000 "Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану" мамандығы, ТОРА 17-9-1т.;
  •          Жукенов Арыстан, 1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану" мамандығы, ТОРА 18-9-1т.;
  •          Ханенко Әділ, 1201000 "Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану" мамандығы, ТОРА 19-9-1т.

Жоба үш кезеңнен тұрады: ішкі, өңірлік және республикалық.

Жобаның ішкі кезеңі 05.09-10.09 аралығында өтті, онда студенттер өздерін таныстыратын презентациялар мен бейнелерді ұсынды. Комиссия мүшелері "Қазақстан Республикасы колледждерінің Топ 100 студенті" жобасының өңірлік кезеңінде колледж атынан шығатын төрт үздік студенттің жұмыстарын іріктеп алды, бұл Ерболат Даниял ЭЭЖ 19-9-1т., Сафинова София ЭМОП19-9-1т., Васильев Владимир ТОРА 17-9-1т., Ханенко Әділ ТОРА 19-9-1т.