Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 16:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 483

Магниттік қалыптау

Қарау

Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 15:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 530

Қарау

Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 14:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 456

Қарау

Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 14:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 471

Қарау

Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 12:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 436

Қарау

Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 10:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 431

Қарау

Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 10:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 473
Жаңалық қосты admin1, 17-04-2020, 09:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 562

Коронавирусқа байланысты мазасыздықты сезінетін жасөспірімдерге арналған ұсыныстар
(Роберт Лихи, алаңдаушылық жағдайлары бойынша әлемдегі жетекші сарапшылардың бірі)
Соңғы бірнеше күнде өмір біршама өзгерді, мектептер қашықтан білім беруді енгізуде, ата-аналар үйде жұмыс істейді, достарының өмір сүруін көру қиын. Мұндай жағдайда қиындықтар туралы ойламай, бар мүмкіндіктерге көңіл бөлуге тырысу өте маңызды. Мұндай тәсілді оптимизм деп атауға болады.

Төменде көңіл-күйіңізді жоғалтпауға және алаңдаушылыққа бой алдырмауға және сонымен бірге жағдайды байыпты қабылдауға көмектесетін бірнеше кеңестер берілген.
0-ден 19 жасқа дейін ауыру ықтималдығы өте аз. Балалар мен жасөспірімдер дерлік коронавирусқа шалдықпайды немесе оған өте жұмсақ түрінде шыдамайды.
• Осыған қарамастан, жұқтыру ықтималдығын одан әрі төмендетуге көмектесетін процедуралар бар: көшеде қолыңызды жуып, тамақтанар алдында тырнақтарыңызды тістеу әдетінен арылыңыз, егер ондай болса (сайып келгенде, лайықты мотивация бар), вирус көбінесе қолдарыңыз арқылы. адам ағзасына түседі: кем дегенде 7,5 сағат ұйықтаңыз: жақсы тамақтану; физикалық жаттығулар жасау (мұның бәрі иммунитетті сақтауға және нығайтуға көмектеседі).

Өздігінен оқшаулау режимін сақтау өте маңызды. Иә сіз үйде отыруыңыз керек, мектепке бармауыңыз керек, достарыңызбен кездеспеуіңіз керек. Жалықтыратын ... бірақ ... Апокалипсис келмейтінін түсіну өте маңызды, өйткені біз оны зомби туралы фильмдерден білеміз; керісінше
Ұсынымдар Ю.В. Зарецкий, доцент, Мәскеу мемлекеттік психологиялық-педагогикалық университетінің кеңес беру және клиникалық психология факультеті.

Бізден көп адамның жұқпауы үшін үйден кетуді сұрайды. Мысалы, Қытайда адамдар мұны өте қатты қабылдаған кезде, науқастардың барлығы дерлік сауығып кетті, инфекцияның жаңа жағдайлары жоқ. Енді біз шыдамды болуымыз керек.
• Егер сіз барлық жаңалықтар таспаларын күннің көп бөлігін бақылайтын болсаңыз, бұл сіздің алаңдаушылығыңыз бен алаңдаушылығыңызды арттырады. Тактиканы өзгерту, сіз немесе ата-анаңызға көп сенім артатын 1-2 ресурстарды таңдап, бұл жаңалықты таңертең 10 минут және кешке 10 минут берген дұрыс.

Мазасыздықты емдеудің жақсы әдісі - әзіл. Көптеген жігіттер өздерінің оқшаулану жағдайларын бастан өткергені туралы бейнелер мен әндерді жүктей бастады. Мүмкін сіз бұл жағдайға осы жағынан қарайтын шығарсыз?
• Егер мазасыз ойлар сізге үнемі шабуыл жасаса, алаңдаушылық қауіпті емес екенін ұмытпаңыз, әр мазасыз ой туралы ойланудың қажеті жоқ. Оларды аспанда жүзіп жүрген бұлттар сияқты елестетіп, сіздің бизнесіңізге неғұрлым жағымды немесе маңызды болуға тырысыңыз.

Құрметті студент кез-келген қиындыққа тап болған (достарымен, ата-аналарымен, мұғалімдерімен қарым-қатынаста, оқудың қиыншылығы, жеке басынан өткен жағдайлар) немесе ата-ана-бала қарым-қатынасында және тәрбиелеудегі қиындықтарға тап болған ата-ана (заңды өкіл), Колледж оқытушысы-психологынан психологиялық көмекке мына телефон бойынша хабарласуға болады: 8701-212-87-41
Осы нөмірге қоңырау шалған кезде жасөспірімдер мен олардың ата-аналары психологиялық кеңес ала алады, бұл психолог, Павлодар инженерлік колледжі, Сарсекеева Шынар Қайырбекқызы.