Жаңалық қосты admin1, 27-01-2020, 10:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 518

2020 жылдың 24 қаңтарында электроника және қатынас жоғарғы колледжінде «Startup идей, «Путь героя» атты ТжКО студенттері арасында «50 успешных бизнес идей» және ҚР жастар жылына бағытталған жоба аясында Павлодар облысының 12 колледжі қатысты. Конкурсанттар жеребе арқылы 3 командаға бөлінді.  «Робототехника», «Жасыл экономика», «Қауіпсіз  қала» және эксперттік аналитикалық топ болып құрылды. «Қауіпсіз  қала» құрама командасы жеңіске жетіп,оның құрамында өз өнерлерін көрсеткен  біздің колледждің студенттері Васильев Владимир мен Нұрдәулетов Бауыржан жеңімпаз атанды.Кукунов Владислав эксперттік топтың құрамында болып, оның шығармашылық жұмысы сертификатқа ие болды.Барлық жеңімпаздар дипломдармен марапатталды.

On January 24, 2020, the II Regional Competition "Startup" The Way of the Hero was held among students of TVE under the project" 50 Successful Business Ideas "and the Year of Youth in the Republic of Kazakhstan at the Higher College of Electronics and Communications, where 12 colleges of Pavlodar region participated. The contest patricipants were divided into three teams: “Robotics”, “Green Economy”, “Safe City” and the expert analytical group by the method of the draw. The winners of the competition were the participants of the “Safe City” team, where our 3rd year students Vasilyev Vladimir and Nurduauletov Bauyrzhan were  included. Kukunov Vladislav was in the expert group, where his work was marked with a certificate. The Winners were awarded with diplomas.