Жаңалық қосты admin1, 8-01-2020, 12:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 689

Тәуелсіз Қазақстанның рухани және әлеуметтік дамуы жолында қол  жеткізген табыстары мен білім беру саласына қосқан үлесі үшін   Кульжибаева Гулияим Темирбаевна  Білім және ғылым министрлігінің  Құрмет грамотасымен марапатталды.

The teacher Kulzhibaeva Guliyaim Temirbaevna was awarded with a diploma of the Ministry of Education and Science of the Republic of Kazakhstan for the contribution to the development of the system  of education and for the achievements into the sphere of spiritual and social development of Independent Kazakhstan.