Жаңалық қосты admin1, 20-01-2020, 09:40, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 599

«ERG-мен болашақ» мансаптық бағдарлаудың кең ауқымды жобасы аясында «Еуразиялық Топ» ЖШС 2020 жылғы 18 қаңтарда «Білім беру ұйымдарында ERG күні» корпоративтік іс-шарасын өткізді. Іс-шара өте қызықты және мазмұнды болды.

Жігіттер «Қазақстан алюминийі» АҚ, «ERG Service» АҚ жетекші мамандарымен танысты, олар зауыттың тарихы мен дамуы, оның қызметі мен болашағы туралы айтып берді.     Сонымен қатар викторина өткізілді, оған балалар үлкен қуанышпен жауап берді. Іс-шара жабдықтарды жөндеу және жөндеу бойынша маман Айдарханов Қайролла Қайыржанұлымен әңгімелесумен аяқталды.

Әңгіме барысында жігіттер тағылымдамадан өту шарттары, колледжді бітіргеннен кейін жұмысқа орналасу туралы және т.б. сұрақтар қойды. «Еуразиялық Топ» ЖШС-не іс-шараны ұйымдастырғаны және өткізгені үшін алғыс айтамыз! Әрі қарайғы ынтымақтастықтан үміттіміз!