Жаңалық қосты admin1, 24-01-2020, 10:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 620

23 қаңтар күні арнайы пәндер комиссиясы дайындаған «Электрлік электромеханикалық жабдықтар» (салалар бойынша)мамандықтары колледжішілік «Лучший по профессии» атты сайыс өткізді.Бұл сайыс 2,3,4 курс студенттері арасында өтіп, «Ең үздік электрик»атағына кім лайықты екенін көрсету болды.Оқытушылар  Атымтаева А.А және Шәріпов З.З. оқушыларға практикалық және түрлі деңгейлік тапсырмалар дайындады.Қатысушылар барлық қауіпсіздік техника шараларын сақтай отырып, берілген тапсырмаларды абыроймен орындап шықты.Жеңімпаздар:Арын А,Тұраров А,Тоқтар С. ЭЭЖ 18-9-1 тобынан,2-орын: Нәжмиден М, Біләл Ж,Мусралин Е. ЭЭЖ 17-9-1 тобынан;  3-орын: Бектасов Н,Қабдолов Б,Әбдірахман Е. ЭЭЖ 16-9-1 тобынан. Сайыс қызықты да тартымды өтті.Осы шараға қатысқан оқушылар да, оқытушылар да, тамашалаған қонақтар да  қатты риза болды.

On January 23, 2020, the Subject – cyclic commission of special disciplines on the specialty «Electrical and electromechanical equipment(by types)» held an intra-college contest in order to identify «Ен үздік электрик» among the students of the 2nd, 3rd, 4th courses. The teachers A. Atymtaeva and Sharipov Z.Z. prepared practical and multilevel tasks. The participants of the contest took the contest  very conscientiously and seriously, tried to do all assigned tasks, avoiding the safety regulations. The winners are: Aryn Amankeldi, Turarov Aldiyar, Togtar Sairanbek – gr. EEE 18-9-1;
The second prize was awarded to the following students: Najmiden Musa, Bilul Zhandos, Musralin Erbolat – gr. EEE 17-9-1;
the third prize got: Bektasov Nurzhan, Kabdylov Bekasyl, Abdrakhman Eldar - gr. EEE 16-9-1. The competition was fascinating and interesting, and the participants, teachers, and guests received a boost of energy.