Жаңалық қосты admin1, 13-10-2016, 12:51, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 771

2016 жылы 13 қазанда әйелдердің денсаулығын қорғау онкүндігінің аясында колледждің әйелдер ұжымының денсаулығын алдын алу мақсатында радиологиялық бөлімнің онколог дәрігері Г.С. Богомолованы шақырумен лектория ұйымдастырдық. Ол «Сүт бездерінің обыры» тақырыбында дәріс оқып, соңында бейнефильм көрсетілді.

Жаңалық қосты admin1, 13-10-2016, 12:18, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1102

Мәдениет және тілдерді дамыту басқармасының бөлімі Павлодар машина жасау колледжін Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығын мерекелеу аясында өткізілген мерекелік іс-шараларға белсенді қатысқаны үшін алғыс хатпен марапаттады.

Жаңалық қосты admin1, 13-10-2016, 11:47, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 777

2016 жылы 13 қазанда әйелдердіңденсаулығын сақтау онкүндігі аясында алдын алу мақсатында колледждегі әйелдер ұжымына радиологоиялық бөлімнің онколог дәрігері Г.С: Богомолованы шақырумен лектория ұйымдастырылды. Ол «Сүт бездерінің қатерлі ісігі» тақырыбында дәріс оқыды және соңында бейне фильм көрсетілді.

Жаңалық қосты admin1, 13-10-2016, 08:54, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1145

ҚР Тәуелсіздігінің 25-жылдығын мерекелеу аясында 12 қазанда «Жаңа қазақстандық жол: мәдени саясат» тақырыбында ғылыми-тәжірибелік конференция өткіздік. Конференцияға 1 және 2 курстың оқушылары қатысты. Оқушылармен қызықты слайдтар мен баяндамалар дайындалды. Оқушы Сәрсембаев А. «Қазасқтан Стратегиясы – 2050», Еркіндіков А. «Болашақтың қаласы», Иванов Р. «Қазақстандық жол – саяси мәдениет», Тыржикаев А. «Қазақстанның мәдени саясаты» тақырыптарында баяндама дайындады. Іс-шараны Б.Т. Адуова қорытындылады.