Жаңалық қосты admin1, 15-02-2022, 09:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 150

"Үй бақаты"

"Павлодар машина жасау колледжі"

2022 жылғы 4 ақпанда қатыгез және немқұрайлы қарау проблемасына қоғамның назарын аудару және қоғамда балаларды қатыгездікпен қарауға төзбеушілікті қалыптастыру мақсатында қазақ тілінде оқытатын 1 курстың ата-аналарына арналған "Бақыт үйі" тақырыбында онлайн-семинар өткізілді.

Онлайн-семинарда зорлық-зомбылық деген не, оның түрлері, қатыгездік пен зорлық-зомбылықтың алдын алу мәселелері қаралды. Сенім телефондарының нөмірлері берілді және ұсыныстар берілді.

Бұл мәселенің өзектілігі зорлық - зомбылық пен зорлық-зомбылықты отбасының жеке ісі ретінде емес, мемлекет пен бүкіл қоғамның назарын қажет ететін әлеуметтік құбылыс ретінде қарау керектігін түсіну болып табылады.

"Үй бақаты"