Жаңалық қосты admin1, 11-11-2021, 13:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 255

Бұл граммдар өте ауыр!

Өз жолыңызды таңдауда қателеспеңіз!

ЖОҚ деп айтыңыз!

Машина жасау колледжінің студенттері Облыстық ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығымен, дағдарыс орталығымен және Павлодар облысының білім басқармасымен бірлесіп, Павлодар облысы ПД есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасы ұйымдастырған есірткі мен АИТВ-ның таралуына қарсы ауқымды іс-шараға қатысты. Іс-шара ТЖ вокзалының аумағында өтті, белсенділер өтіп бара жатқан адамдарға есірткі заттарын таратқаны және насихаттағаны үшін қылмыстық жауапкершілік туралы ескертетін парақшалар таратты.

ЖОҚ деп айтыңыз!

---
Жаңалық қосты admin1, 11-11-2021, 11:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 243

11.11.21 шахмат үйінде 2 лига колледждерінің оқушылары арасында ХХХ облыстық Спартакиада бағдарламасында "тоғыз құмалақ" бойынша жарыстар өткізілді.

Байтемирова Арина (ЛП 18-9-1) және Нарожная Анастасия (ЛП 19-9-1) құрамындағы қыздар командасы 1-ші орынға ие болды. Акинов Бекзат (ЭЭЖ 20-9-1) жәнеТыржикаев Асет (ЭЭЖ 18-9-1) құрамында жасөспірімдер командасы 2-ші орынға ие болды. Осы жарыстардың барлық жүлдегерлері мақтау қағаздарымен және медальдармен марапатталды.

"Тоғыз құмалақ" бойынша жарыс.

Жаңалық қосты admin1, 11-11-2021, 11:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 199

2021 жылдың 11-12 қараша аралығында өңірлік Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметімен, Павлодар облысының білім беру мекемелерінде және еңбек ұжымдарында «Адалдықты үндеген - Жүсіпбек Аймауытов» тақырыбында кезекті «Адалдық сағаты» ұйымдастырылды. Іс-шараның мақсаты: өскелең ұрпаққа адалдық, адамгершілік, деген ұғымдарды түсіндіріп, ой-өрістерін қалыптастыру, өз көзқарастарын білдіріп, дүниетанымдарын кеңейту, өз мемлекетіне жауапкершілікпен қарау және әділдікке тәрбиелеу.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес.