Жаңалық қосты admin1, 5-11-2021, 11:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 198

2021 жылғы 5 қарашада М.М. Катаев атындағы оқушылар сарайында "Жас Ұлан" ББЖҰ "Тәлімгер" ЖҚБ-мен бірлесіп, Павлодар облысының Ақпарат және қоғамдық даму басқармасы мен Павлодар облысының Білім басқармасының қолдауымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы мен "Жас Ұлан" ББЖҰ-ның 10 жылдығын мерекелеу шеңберінде облыстық пікірсайыс турнирі өткізілді.
   Аталған іс-шарада біздің колледждің атынан студенттер: Медведев Сергей мен Рахимжанов Рамиль қатысты. Балалар сауаттылық пен сөйлеу мәдениетін көрсете отырып, сәтті өнер көрсетті. Жеке біріншілікте финалға С. Медведев өтті, бірақ басқа колледждің қарсыласынан ұтылды. Біздің студент "Үздік спикер"атағына лайық және мықты өнер көрсетті деп санаймыз. Турнир қатысушыларына сертификаттар мен алғыс хаттар берілді. Студенттерді дебатқа дайындағаны үшін Д. С. Жұмағалиеваға алғыс білдіреміз.