Жаңалық қосты admin1, 13-09-2021, 12:16, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 206

АТА-АНАЛАРҒА КЕҢЕСТЕР

Бірінші ереже. Балаңызды әрдайым және барлық жерде ести білу, бұған толықтай және толықтай берілу, баланы бір уақытта үзбеу, оны тітіркендіретін шыбын сияқты ұстамау, шыдамдылық пен әдептілік№

Екінші ереже. Балаңызды өзіңіз қалағандай тыңдай білу, сізбен сөйлесу, мейірімділік, сыйластық, әдептілік пен дөрекілікті қоспағанда.

Үшінші ереже. Жазалау, қорлау емес, баланың қадір-қасиетін сақтау, түзетуге деген үміт ояту.

Төртінші ереже. Өз қателіктеріңізді мойындаңыз, дұрыс емес әрекеттер мен әрекеттер үшін кешірім сұраңыз, өзіңізді және басқаларды бағалауда әділ болыңыз.

БІРІНШІ КУРС АТА-АНАЛАРЫНА КЕҢЕС

Бейімделу процесі аз ауыр болуы үшін балаңыздың мұқият болуын қамтамасыз ету керек:

1. Мен күнделікті режимді жоспарладым және бақыладым: мен 23 сағаттан кеш емес ұйықтадым, 8 сағаттық ұйқы қажет.

2. Таза ауада күніне кемінде 2 сағат болды. Бұл әл-ауқатты жақсартады.

3. Ол денсаулығын сақтап, күні бойы дене шынықтырумен айналысты.

4. Өз өмірін аз уақыт жұмсау арқылы дұрыс ұйымдастырды.

5. Ол өз бетінше жұмыс істеуді үйренді, өзін-өзі бақылау мен өзін-өзі тәрбиелеуді дамыды.

6. Ол мұғалімдермен, топ кураторымен үнемі байланыста болды.

7. Колледжде оқуға дұрыс уәждемені қалыптастырған.

БІРІНШІ КУРС СТУДЕНТТЕРІН ҚОЛДАУ ҮШІН:

1. Баланың күшті жақтарына сүйену.

2. Аулақ сызу рубежінде жас адам.

3. Балаға қанағаттанғаныңызды көрсетіңіз.

4. Баланың жетістіктеріне қуану.

5. Сену, баланы және оның қабілеттерін қолдау.