Жаңалық қосты admin1, 6-04-2021, 11:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 274

Жаңалық қосты admin1, 6-04-2021, 10:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 382

"Жақсылыққа сену үшін оны жасауды бастау керек"
_______
Біздің колледждің еріктілер клубы жалғыз қалған, анасы мен әжесі-қамқоршысыз қалған үш қызға көмек көрсету үшін "ашық жүрек" ҚҚ қайырымдылық акциясына қатысады. Тұрғын үй жағдайлары нашар. Жедел жөндеу қажет болды.Қыздарға көмектесетін ешкім болмағандықтан, біздің еріктілер балаларға ыңғайлы жағдайларда жаңа өмірге мүмкіндік пен үміт беру үшін жауап берді (олардың көз алдында жоғала бастайды). @Otkrytie_serdca_pvl-мен бірге біз өз қолымызбен жөндеу жасаймыз. Үй қазірдің өзінде өзгерді. Бұл біздің шағын ғана жеңісіміз. Алда бізді әлі де көп істер күтіп тұр. Бізге сәттілік тілеңіз және игі істерде болыңыз!!!