Оқу-әдістемелік жұмыс дипломдық жобаларды қорғау
Жаңалық қосты admin1, 15-06-2022, 16:46, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 191

Павлодар машина жасау колледжінде 2022 жылғы 15 маусымда 1201000 "Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану" мамандығы бойынша ТОРА 18-9-1 тобында "Техник-механик" біліктілігі бойынша студенттердің дипломдық жобаларын қорғау өтті. Студенттерді қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссияның төрағасы "Гордова" ЖШС техникалық директоры В.И. Гордова болды. Қорытындысы бойынша үздік деп танылған студенттер: Жукенов Арыстан, Ануаров Мадияр, Турганбек Нурлыбек, Гончаренко Данил, Городничев Иван, Мочалов Адам. Балалар, сіздерді дипломдық жобаларды сәтті қорғаумен құттықтаймыз. Әрқайсыңыздың қол жеткізген жетістіктеріңізге ешқашан тоқталмауын тілейміз. Әрқашан өз алдарыңда жаңа, қызықты және жемісті перспективаларды кездестіріп, осы шекараларды бағындыруға мүмкіндік пен күшке ие болыңдар. Денсаулық, табысты мансап, амандық, қаржылық тәуелсіздік және өзін-өзі қамтамасыз етуді тілейміз.

Колледж әкімшілігі