Оқу-әдістемелік жұмыс Правила и условия проведения аттестации педагогов
Жаңалық қосты admin1, 13-03-2024, 13:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 30

2024 жылғы 12 наурызда «Педагогтерді аттестаттауды өткізу ережелері мен шарттары» жобасы бойынша колледж педагогтарына ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Колледж әдіскері Ж. Т. Жанкаринова келесі негізгі аспектілер бойынша ақпарат берді:

Аттестаттау комиссиясы жылына бір рет шешім қабылдайды;

Білім беру ұйымы аттестаттау үшін педагогтердің материалдарын қалыптастыруға жәрдемдеседі;

Әр сабақ (сабақ, іс-шара, ұйымдастырушылық қызмет) - оқыту әдістемесін меңгерудің негізгі көрсеткіші;

Оқушылардың білім сапасының динамикасы-педагог үшін қызмет тиімділігінің негізгі көрсеткіші;

ПББ (педагогтың білімін бағалау) тестінің теріс нәтижесі болған жағдайда: растау кезінде – санат бір деңгейге төмен, жоғарылату кезінде – ПББ нәтижелерінен жоғары емес санат.

«Оқытушы» лауазымы бойынша берілген біліктілік санаты бөлімше меңгерушісі лауазымына ауысқан кезде сақталады (таралады) және керісінше.

Қатысушылар аттестаттаудың негізгі идеясы педагогтердің үздіксіз кәсіби дамуын қамтамасыз ету екенін атап өтті.

Правила и условия проведения аттестации педагогов