Жаңалық қосты admin1, 15-11-2019, 12:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 746

15 қараша 2019 жылы сағат 12.00-де СӨС үйірмесі аясында Павлодар машина жасау колледжінің студенттері жедел респираторлы вирустық инфекциялар мен тұмаудың алдын-алу бойынша онлайн сабаққа қатысты.

Жаңалық қосты admin1, 15-11-2019, 12:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 835

Естеріңізге сала кетейік, Қазақстанда 1 қарашадан бастап мекен-жай анықтамасы жойылып, мемлекеттік қызметтер тізілімінен шығарылды. Бұл дегеніміз, мемлекеттік органдар, мектептер, колледждер, медициналық мекемелер және т.б. азаматтардан мекен-жай анықтамасын 1 қарашадан бастап талап етуге құқылы емес. Мұны азаматтардың үкімет филиалдары арқылы да, электронды үкімет порталы арқылы да алуға болмайды. Қажет болған жағдайда қазақстандықтар egov.kz электрондық үкімет порталындағы жеке кабинетінде немесе eGov мобильдік қосымшасы арқылы тұрғылықты жерін тексере алады.