Іс-шаралар жоспары 2012 жылы 30-ші қарашада
Жаңалық қосты admin1, 16-01-2013, 08:35, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1493

2012 жылы 30-ші қарашада ПМПИ базасында ЖОО-ның 50 жылдығына арналған «Жоғары педагогиклық мектептің инновациялық білім беру ортасын институтциаландыру» тақырыбында ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. Конференция жұмысына біздің колледждің оқытушылары да қатысты.

Қоғамдық пәндер оқытушысы Б.Ш. Шушпаева «Оқытуға жаңа көзқарас» бөлімі бойынша «Тарих пәнінің сабақтарындағы ақпараттық-коммуникативтік технологиялар» тақырыбында баяндама дайындады.

Физика пәнінің оқытушысы Ғ.М. Сүлейменова «Шекарааралық кеңістіктегі интеграциялық үрдістер» бөлімі бойынша «Физика пәнін оқытуда интеграцияны пайдалану» тақырыбында баяндама дайындады.

Оқытушылар сонымен қатар «Үздіксіз тіларалық білім беру қағидаларын іске асыруға тұжырымдамалық көзқарас» семинарына қатысты және естелік сертификаттармен марапатталды.