Іс-шаралар 2012 ж. 30-шы қарашада
Жаңалық қосты admin1, 16-01-2013, 08:35, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1712

2012 ж. 30-шы қарашада Машина жасау колледжі Екібастұз политехникалық колледжінде өткен 3-ші облыстық «Павлодар аймағындағы экологиялық проблемалар және оларды шешу жолдары» атты студенттік ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысты. 2-ші орын иегерлері ТМ 10-9-1 тобының студенттері Филиппов Владимир мен Соколы Евгений «Ауаны тазалаудың тиімді әдістері» ғылыми жобасымен, жобаның жетекшісі химия пәнінің оқытушысы Ж.Т. Кульшманова.

«Нұр Отан» қоғамдық бірлестік партиясы атынан «Үздік әлеуметтік жоба таныстыруы» арнайы номинациясына  «Қатты тұрмыстық қалдықтарды жою» ғылыми жұмысының тақырыбымен ТОТ 12-11- тобының студенті Төлеуов Дастан ие болды, жетекшісі арнайы пәндер оқытушысы Ж.Е. Нұрахметова.

«Құю өндірісінде Екібастұздық көмірді пайдалану» тақырыбындағы  ғылыми жобасы үшін Қатысушы сертификатымен ЛП 10-9-1 тобының студенті Стреляева Мария марапатталды, жетекшісі П.О. Быков.

Студенттер біз сіздерді құттықтаймыз! Сіздерге жаңа табыстар мен жеңістер тілейміз!

alt alt alt