Педагог Махаббат деген не?
Жаңалық қосты admin1, 5-11-2012, 15:12, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 4110

Махаббат деген не?

Түсіндірме сөздікке сай:

МАХАББАТ – терең эмоциональды құшталлық, жүректегі күшті сезім: өзіне терең қарату сезімі, жан киярлық және шынайы құштарлық (ата-анаға, балаларына, жақын адамдарына); әрқашан болып тұратын және күшті құштарлық, бір нәрсеге қызығушылық; жақын қарым-қатынас және т.б.

ЖАКСЫ КӨРУ – бір нәрсеге-біреуге махаббат сезімінің болуы; құштарлықтың болуы; өзіне унағанына қанағат болу.

МАХАББАТ – бұл СЕЗІМ ғалымдарыдың бекітуі бойынша нақты диапазонды толқын ЭНЕРГОАҚПАРАТТЫҚ АЛАҢ СЕЗІМІ, ал толқындар РЕЗОНАНСҚА енуі мүмкін. Сондықтан сезімнің күшінен тәуелді болатын энергия  тығызды коюлатылған энергия түрінде (күн шуағы) басқа адамға бағытталады (сондай-ақ адамға ғана емес).

РЕЗОНАНС – жұмыс толқындарының ұзындығымен сәйкес келу барысындаға энергияның тез күшейуі.

Өзара махаббаты қалай оятуға болады?

Егер сіз нақты бәр адамды жақсы көретін болсаңыз және де сіздің махаббатыңыз өзара тең болуды қаласаңаз, онда өз жұмыс диапазоныңызды өзгертуге талпыныңыз (білім аймағында, өз қызығушылықтар аймағын, құшталықтар және т.б.), сай келетін толқындар көп болу үшін жақсы көретін адам диапазонына келістіру және (немесе) өзіңіздің диапазоныңызды кеңейтіңіз.

Осы жағдай жақсы көретін адамның жұмыс диапазоны резонансының көбірек аймағына еніп, оның сізге деген махаббат сезімінің оянуына мүмкіндік береді. Бірақтаөзіңізгесай келтіруге ұмтылмаңыз, өйткені құштарлық басқа жақсы көретін адамның бойында емес, құшталық сіздің бойыңызда.

Махаббат неге жойылады?

Өмір барысында адам бойындағы диапазон (білім, қызығушылықтар, құштарлық және т.б.) өзгереді. Егер сүйікті адамдарың жұмыс диапазондары (алғашқы бетте) әр түрлі өтетін болса,осы кезде махаббат сезімі жойылады, осылайша біреуінің немесе екеуінің де бойында сай келетін соғыс салмағы өз жұмыс диапазонының жартысынан кем болып немесе мүлде жоғалып кетуі, ал ол жұмыс жазықтыңының көлем немесе күші бойынша резонанстың азайуына акеліп соғуы мүмкін.

Егер сіз өз ойыңыздан шығарып алған шынайы емес адамды жақсы көрсеңіз, онда жақсы көретін адамыңыз басқа адам болып шықса мұндай махаббат мүлтіксіз жоғалады.

МАХАББАТ және махаббат емес жерде «жақсы» не «жаман» адамдар болмайды, тек қана жұмыс диапазондары САЙ КЕЛЕТІН немесе  САЙ КЕЛМЕЙТІН болады.

Енді не істеу кеерк? – бір-біріңіздің жеке даралықтарыңызды құрметтей отыра, татулықпен, жақсылықпен ажырасу керек