Педагог ЖАДНАМА колледжде оқуға бірінші курс студенттері үшін "Бірінші рет бірінші ... курс!»
Жаңалық қосты admin1, 11-09-2020, 14:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 419

ЖАДНАМА

колледжде оқуға бірінші курс студенттері үшін

"Бірінші рет бірінші ... курс!»

Бірінші курс студенті бола отырып, бұл үлкен мәртебе ғана емес, кешегі түлектің мойнына жүктелген үлкен жауапкершілік екенін түсіну керек. Үйлесімділікке қол жеткізу және болып жатқан барлық нәрселерден ләззат алу үшін жағдайды үнемі бақылау қажет.

Бұл не деген сөз?

1. Жақын арада кем дегенде 4 жыл бойы жағымды қарым-қатынас орнатуға тура келетін курстастарыңызбен танысыңыз.

2. Мұғалімдермен байланыс орнату, олардың тілдеріне түспеу, рефераттар жазу, тақырып тақырыбын талқылауға белсенді қатысу және оқуға деген қызығушылығын көрсету.

3. Барлық сыныптан тыс және ұйымдастырушылық іс-шараларға қатысу, болашақта бірнеше рет пайдалы болатын жаңа және пайдалы таныстар шеңберін едәуір кеңейту.

4. Топ кураторымен достық қарым-қатынасты сақтаңыз, ол қажет болған жағдайда кез-келген мәселені шешуге көмектеседі және тіпті тақырып бойынша ең күрделі сұрақтарға жауап береді.

5. Болашақта қарым-қатынас жасау ыңғайлы және оңай болатын пікірлестер шеңберін анықтаңыз, содан кейін жақындасуға бару байқалмайды.

6. Бастамашы болу, бірақ командаға өзінің сөзсіз пікірін жүктемеу, қарым-қатынаста ымыраға келу.

Барлық осы қарапайым ережелер жаңа оқу орнына тез бейімделуге ғана емес, сонымен қатар көпшіліктің назарын аударуға, жасырын көшбасшы және компанияның жаны болуға көмектеседі.

Қоғамдағы осындай жағдайға қол жеткізе отырып, колледждегі келесі 4 жыл байқалмайды.