Жаңалық қосты admin1, 1-12-2023, 14:10, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 42

Внеочередное совещание

2023 жылғы 23 қарашада колледжде педагогтерді аттестаттау қағидаларына
енгізілген өзгерістер мен толықтырулар бойынша түсіндіру жұмыстары
мақсатында педагогтердің кезектен тыс кеңесі өткізілді.Колледж педагогтарына басшысының ОЖ жөніндегі орынбасары Ш. К. Умарова мен әдіскер Ж. Т. Жанкаринова педагогтің үздіксіз кәсіби дамуының ұлттық платформасында аттестаттау рәсімін өткізу алгоритмін
ұсынды, сондай-ақ тест сұрақтарының мазмұны бойынша сұрақтар жарияланды және педагог-зерттеушілер мен педагог-шеберлердің
педагогикалық тәжірибесін тарату тәртібі түсіндірілді. Зейнеткерлік жасқа дейін 5 жыл қалған педагогтер үшін, егер олар аттестаттау мерзіміне сәйкес педагогикалық қызметті жалғастырғысы келмесе, аттестаттау рәсімінен
босату көзделген. Ұсынысты атап өткеніміздей, ЖЖҚ тапсырудан босатылады:
1) Өндірістік оқыту шеберлері және арнайы пәндер бойынша оқытушылар,
2) педагогтар:
- бұрын берілген біліктілік санатын растау;
- «педагог – зерттеуші», «педагог-шебер» біліктілік санатын беру;
- 30 (отыз) және одан да көп жыл педагогикалық өтілі бар;
3) басшылар:
- бұрын берілген біліктілік санатын растау;
- «көшбасшы-басшы», «бірінші біліктілік санатты әдіскері» біліктілік санатын беру. Келесі аттестаттау кезеңінде 7 адам санатқа өтініш беруді жоспарлап отыр.

Жаңалық қосты admin1, 1-12-2023, 09:47, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1

1.12.2023 ж. Машина жасау колледжінің студенттері Павлодар облыстық ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығына барды! Балалар орталықтың қызметі туралы білді: орталық АИТВ-инфекциясының таралуын болдырмау үшін профилактикалық, эпидемияға қарсы іс-шаралармен айналысады және АИТВ-мен өмір сүретін адамдарға білікті медициналық көмек көрсетеді. Сондай-ақ, балалар АИТВ-инфекциясының алдын алумен таныстырылды және өздерін және жақындарын қорғау үшін не істеу керек! деген сұраққа ақпарат алды.

бос уакыт