---
Жаңалық қосты admin1, 15-03-2023, 17:18, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 74

2023 жылғы 15 наурызда Машина жасау колледжінің студенттері арасында "Ерте жыныстық қатынастар және олардың салдары" тақырыбында ақпараттық сағат өтті. "Almaz Medical Group" МС урологы К. Б. Аюпов және гинеколог А. Х. Макарова шақырылды.
Кездесуде қауіпсіз жыныстық мінез-құлық, жасөспірімдердің жүктілігінің алдын алу, жыныстық жолмен берілетін инфекциялардың алдын алу мәселелері талқыланды.
Қорытындыда жыныс, жыныстық мораль, жалпы жыныстық өмір мәселелеріне дұрыс көзқарас туралы ұсыныстар берілді.

"Ерте жыныстық қатынастар және олардың салдары"