Жаңалық қосты admin1, 16-06-2022, 17:04, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 156

Павлодар машина жасау колледжінде 2022 жылғы 16 маусымда 1004000 "Құю өндірісі" мамандығы бойынша ЛП 19-9-1 тобының 3-курс студенттерімен 1004082 "Қолмен қалыптаушы" жұмысшы біліктілігін тағайындау үшін біліктілік емтиханы өтті. Біліктілік комиссиясының төрағасы "КЅР Steel" ЖШС технологиялық басқару басшысының орынбасары А. М. Жүнісов. Барлық балалар біліктілік емтиханын сәтті тапсырды, көбісі ең жоғары 3 разряд алды, студенттер үздік деп танылдар: Вергейчик Алена, Загайко Даниил, Кабитов Рамиль, Нарожная Анастасия, Өмірзақ Ерасыл, Ринат Қаржау, Рощупкина Тамара, Штольц Даниил. Балалар, сіздерді "Қолмен қалыптаушы" біліктілігін тағайындаумен құттықтаймыз! денсаулық, жақсы жазғы демалыс және жаңа оқу жылында сәттілік тілейміз!

Колледж әкімшілігі.