Жаңалық қосты admin1, 15-06-2022, 16:46, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 190

Павлодар машина жасау колледжінде 2022 жылғы 15 маусымда 1201000 "Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану" мамандығы бойынша ТОРА 18-9-1 тобында "Техник-механик" біліктілігі бойынша студенттердің дипломдық жобаларын қорғау өтті. Студенттерді қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссияның төрағасы "Гордова" ЖШС техникалық директоры В.И. Гордова болды. Қорытындысы бойынша үздік деп танылған студенттер: Жукенов Арыстан, Ануаров Мадияр, Турганбек Нурлыбек, Гончаренко Данил, Городничев Иван, Мочалов Адам. Балалар, сіздерді дипломдық жобаларды сәтті қорғаумен құттықтаймыз. Әрқайсыңыздың қол жеткізген жетістіктеріңізге ешқашан тоқталмауын тілейміз. Әрқашан өз алдарыңда жаңа, қызықты және жемісті перспективаларды кездестіріп, осы шекараларды бағындыруға мүмкіндік пен күшке ие болыңдар. Денсаулық, табысты мансап, амандық, қаржылық тәуелсіздік және өзін-өзі қамтамасыз етуді тілейміз.

Колледж әкімшілігі

Жаңалық қосты admin1, 15-06-2022, 15:41, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 171

Павлодар машина жасау колледжінде 2022 жылғы 15 маусымда 1004000 "Құю өндірісі" мамандығы бойынша ЛП 20-9-1 тобының 2-курс студенттеріне 1004072 "Қолмен қалыптаудың өзекшісі" жұмысшы біліктілігін тағайындау үшін біліктілік емтиханы өтті. Біліктілік комиссиясының төрағасы "КЅР Steel" ЖШС технологиялық басқару басшысының орынбасары А. М. Жүнісов. Барлық балалар біліктілік емтиханын сәтті тапсырды, көбісі ең жоғары 3 разряд алды, студенттер: Герауф Александр, Дулат Күнтілеу, Лихолобов Юрий, Мусралинов Тамерлан, Рахим Адиль, Сейсембаев Бахтияр, Солодкин Кирилл, Фольц Федор, Шабалин Иван, Шаймурат Ильяс, Шарипов Ильдар, Шукаров Тамерлан үздік деп танылды.

Балалар, сіздерді "Қолмен қалыптаудың өзекшісі" біліктілігінің тағайындалуымен құттықтаймыз, оқуда денсаулық пен табыс тілейміз!

Колледж әкімшілігі.

Жаңалық қосты admin1, 15-06-2022, 12:42, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 118

Қазақ тілінің қолданыс аясын кеңейту мақсатында колледжде оқу-тәрбие үрдісінде ҚР БҒМ әзірлеген келесі электронды өнімдер қолданылады:

- қазақ тілін үйрену «Tilqural.kz», «Abai.institute», «Tilmedia.kz», «Balatili.kz» порталдар;

- сөздік қорын байытуға бағытталған «Emle.kz», «Тermincom.kz», «Sozdikqor.kz», «Qazcorpora.kz» порталдар;

- барлық салалар құжаттарының үлгілері және қатесіз толтыру бойынша нұсқаулық берілді «Qujat.kz портал»;

-жер-су атаулары жиналған ономастикалық «Atau.kz» база;

- елімізде латын графикасына көшу процесін сүйемелдеу «Qazlatyn.kz ұлттық портал» (портал және конвертер);

- тіл саласына қатысты өзекті ақпарат орналастырылды «Tilalemi.kz» сайт.

Осы порталдарда білім алушыларға қазақ тілін өз бетінше үйренуге арналған сабақтар, бейнероликтер, аудиожазбалар ұсынылды, олар сөздік қорын толықтыруға, сөздерді дұрыс айтуға, сөйлемдер құруға, бір сөзбен айтқанда, тілдік сауаттылықты арттыруға мүмкіндік береді.