Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 18:38, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 290

Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 17:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 278

Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 17:06, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 185
Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 17:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 255
Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 15:14, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 193

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес саласындағы нормативтік құқықтық актілер

1. 2015-2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегия
2. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы Қазақстан Республикасының Заңы
3. Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне сыртқы талдау жүргізу қағидалары
ҚР МДҚ 2017 жылғы 04 желтоқсандағы No 806. 4. Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне сыртқы талдау жүргізу қағидалары
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы No 155 Жарлығы. 5. Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізудің үлгілік ережелері 6. Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы
Заңы, өзгертулер мен толықтырулар енгізілді. 26.11.2020 жағдай бойынша 7. Әдеп жөніндегі кеңес комиссиясын құру туралы бұйрық

2015-2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегия

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы Қазақстан Республикасының Заңы

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы No 806 қаулысы.

Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізудің үлгілік ережелері Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің 19.10.2016 жылғы No 12 бұйрығы

«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 18 қарашадағы No 410-V Заңы туралы.

Білім беру ұйымдарында еңбек шартын жасасу кезінде қолданыстағы заңнаманы сақтау туралы бұйрық

Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 14:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 243

"Адалдық алаңы" жобасын іске асыру шеңберінде

Павлодар машина жасау колледжінде "Саналы ұрпақ" клубының студенттері қатарынан парасаттылық мәселелері бойынша колледж басшысының кеңесшісі - "Машина жасау технологиясы"мамандығы бойынша 1 курс студенті Жанбекова Амина тағайындалды.

Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 13:27, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 187

Жаңалық қосты admin1, 5-03-2021, 09:53, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 318

2021 жылдың 5 наурызында облыстық тілдік пәндердің циклдік әдістемелік комиссиясы «Тілдік пәндерді қашықтықтан оқытудың цифрлық дидактикасы: (қазақ, орыс, ағылшын)» тақырыбында вебинар өткізді.

Колледждің ағылшын тілі оқытушылары А. С. Хамитова, А. Ерсін пікірталас алаңына белсенді қатысты.

А.С. Хамитова «Neurobox: МДҰ жағдайында ТжКБ оқушыларын оқытудың тиімді тәсілдері» тақырыбы бойынша баяндама дайындады.

Бұл тақырып оқу процесіне нейродидактика әдістерін белсенді енгізуге мүмкіндік береді, сабаққа бөлінген уақытты тиімді пайдалануға мүмкіндік бере отырып, оқытушының да, студенттің де қызметін белсендіреді.

Тақырып ағылшын тілін оқытудың негізгі және тиімді тәсілдерін ашатын мазмұнды презентация арқылы ашылды. Артықшылығы – бұл тақырыпты тек ағылшын тілінде ғана емес, сонымен қатар барлық басқа пәндер бойынша да қолдануға болады.

А. Ерсін «Қашықтан оқу кезеңінде бейне сабағын ролі» тақырыбында сөз сөйледі. Өз сөзінде Ерсін А. бейнесабақ құрудың қадамдық үлгісін көрсетті, қашықтықтан оқытуда ағылшын тілін оқытудағы бейнесабақтардың рөлі туралы айтып, әріптестерінің назарына презентациялық материалдарды ұсынды.

On March 5, 2021, the regional cyclic methodological commission of language disciplines held a webinar on the topic «Digital didactics in a distance learning format for language disciplines: (Kazakh, Russian, English)».

English teachers of Pavlodar Machine-building College Khamitova A.S., Ersin A. took an active part in the discussion platform.

Khamitova A.S. prepared a speech on the topic «Neurobox: эффективные приемы обучения учащихся ТИПО в условиях ДО».

This topic allows to implement the techniques of neurodidactics actively into the educational process, activates the activities of both the teacher and the student, allowing to use the time given for the lesson effectively.

The topic was revealed through the presentation that reveals the basic and effective techniques of teaching English. The advantage is that this topic can be introduced not only in English lessons, but also used in almost all other disciplines.

A. Ersin spoke on the topic «Қашықтан оқыту кезенінде бейне сабақтын ролі». In her speech, A. Ersin showed a step-by-step example of creating of video lesson, talked about the role of video lessons in teaching English in distance learning, presenting a presentation material to colleagues.