Жаңалық қосты admin1, 30-12-2019, 11:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 796

Колледжіміздің 140 студенті     11  жалпы білім беру пәндер  бойынша Республикалық   «PROGRESS» орталығының олимпиадасына қатысты. Олимпиада қорытындысы бойынша  студенттер келесідей орын алды : 1 орын-62 студент, 2 орын-54 студент, 3  орын-24 студент. Жүлделі орын алған  студенттерді дайындаған  оқытушылар  грамотамен марапатталды.

140 students of our college took part in the Republican Subject Olympiad of the PROGRESS Center on 11 subjects of general education. According to the results of the Olympiad, the students took: 1st place: 62 students; 2nd place: 54; 3rd place: 24 students. The teachers whose students won the prizes, were awarded with diplomas.