Жаңалық қосты admin1, 20-12-2019, 17:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 791

2019 жылдың 20 желтоқсанында колледж студенттері Инновациялық еуразия университетінің Екібастұз колледжінде өткен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында колледж студенттері арасында III облыстық «Эврика» ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысты.

Савинова София, Аманбол Балқынбек, Гончаренко Данил «Тарих. Мәдениет» секциясына қатысты. Олардың жұмысы сертификаттармен белгіленген.

Ануаров Мадияр, Паулс Сергей, Макашев Адлет «Технология және инженерия» секциясына қатысты, жұмыс сертификаттармен марапатталды.

Кукунов Владислав пен Горжий Ярославтың жұмысы «Экономика және құқық» бөлімінде 3-дәрежелі дипломмен марапатталды, проект басшысы Байбаева М.В. Құттықтаймыз балалар! Сізге одан әрі табыстар тілейміз!

On December 20, 2019, college students took part in the III regional scientific and practical conference “Eureka” among college students as part of the “Rukhani Zhangyru” program, which is being held at the Ekibastuz College of Innovative Eurasian University.
  Savinova Sofia, Amanbol Balkynbek, Goncharenko Danil took part in the section "History. Culture." Their work is marked with certificates.
  Anuarov Madiyar, Pauls Sergey, Makashev Adlet took part in the sections "Technology and Engineering", the work is marked with certificates.
  The diploma of the 3rd degree was awarded to the work of Kukunov Vladislav and Gorzhego Yaroslav in the section "Economics and Law", project manager M. Baibaeva Congratulations guys! We wish you further success!