Жаңалық қосты admin1, 21-09-2017, 11:47, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1165

21.09.2017 жылы колледжде Еңбек күніне арналған мереке аясында әлеуметтік серіктестіктермен кездесу өткізілді. 3-4 курс оқушыларына «KSPStill» ЖШС ПФ өкілдерімен «Дөңгелек үстел» ұйымдастырылды. Іс-шараға кадрлық қамтамасыз ету қызметінің басшысы – С.В. Кайдаш, №2 Электроболатбалқыту цехінің өндірісін дайындау басқармасының басшысы – А.М. Жүнісов, Құбырпрокаты өндірісінің технологиялық бөлімінің инженер-технологы – Д.С. Ахметов, оқу орталығының жетекшісі – Н.Ф. Загрутдинова, сонымен қатар колледж әкімшілігінің өкілдері мен арнайы пәндер оқытушылары қатыстыв колледже, в рамках праздника, посвященного Дню труда прошла встреча с  социальными партнерами. «Дөңгелек үстел» қонақтары оқушыларға өздерінің кәсіпорындары мен өз өндірістерінің ерекшеліктері туралы айтып, бейнероликтер көрсетті, оқушыларды әрі қарай жұмысқа орналастырумен іс-тәжірибеден өтуге зауытқа шақырды. Балалар қызығушылық танытып, көптеген сұрақтар қойды.