Іс-шаралар «Абироглы урстаз» облыстық байқауының жеңімпаздарын марапаттау және «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы дамытудың 20 жылдығына» арналған эсседің облыстық байқауы
Жаңалық қосты admin1, 8-06-2018, 15:07, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 782

Павлодар машина жасау колледжінің базасында облыстық конкурсының «Абыройлы ұстаз»  және арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру мақсатында Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі Қазақстан Республикасының агенттігі департаментінің және сыбайлас жемқорлыққа қарсы Павлодар облысы ұйымдастырған «сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы қалыптастыру 20 жылдығына» арналған облыстық эссе байқауы жеңімпаздарын марапатталды колледждер мен ЖОО студенттері 2 курс т. ТОРА 16-9-1 Райко Рустам және әлеуметтік ғылымдар Жумагалиева Диана Серікбайқызы профессор «Абыройлы ұстаз» студенттік 2-курс студенті тобы ТОРА 16-11-1 Станислав Рачковский эссе байқауы екінші дәрежелі дипломмен марапатталды бейне үшін 2-ші дәрежелі дипломдармен марапатталды . Біздің жеңімпаздар және әлеуметтік ғылымдар оқытушының студенттерін құттықтаймыз! Шығармашылық Сізге сәттілік!