Жаңалық қосты admin1, 3-05-2024, 16:42, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 15

2024 жылдың 3 мамырында Машина жасау колледжінің студенті Шнайдер Александр Павлодар облысы білім басқармасының оқу-әдістемелік кабинетінің қолдауымен Жаяу Мұса атындағы Ақсу жоғары көпсалалы колледжінде өткен ТжКБ ұйымдарының өзге ұлттардың 1 курс студенттері арасында қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен І облыстық олимпиадада 2 орын алды. Іс-шараның мақсаты тілдік және мәдени құндылықтарды сақтау және дамыту, қабілетті және дарынды студенттерді анықтау және қолдау, сондай-ақ мемлекеттік тілде әдеби шығармаларды оқуға деген қызығушылықты ояту болып табылады.

Областная олимпиада по казахскому языку и литературе