Жаңалық қосты admin1, 6-05-2021, 15:30, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 223

Әскери Даңқ саябағында Павлодар машина жасау колледжінің ТМ 20-9-1 тобының студенттері Белгісіз солдат ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

Ұлы Жеңіс мерекесі қарсаңында колледж ұжымы мен студенттері тыл еңбеккері Загайчук Александр Павловнаны құттықтады. Мерекелік жеміс жиынтығы назар аударарлық болды.
     1941 жылы 22 маусымда соғыс басталды. Александра Павловна небәрі 13 жаста еді. Әкесі мен үлкен ағасы майданға кетті. Олар қазір Нижний Новгород облысында тұрып, кеңес сарбаздарының игілігі үшін жұмыс істеді. Түнде олар иіліп, қолғап пен шұлық тоқып, кисет тігеді. Барлығы майданға сарбаздарға жіберілді.
Соғыстан кейін Александра Павловна ара шаруашылығы бойынша зоотехник мамандығы бойынша училищені бітірді, содан кейін Ярославль, қазан, Алматы және Павлодарда жұмыс істеді.
   Әңгіме соңында еңбек ардагері колледж оқытушылары мен студенттеріне көңіл бөлгендері үшін алғыс айтып, бейбітшілік пен жақсылық тіледі, сондай-ақ жас ұрпаққа жылы лебізін білдірді.
   Машина жасау колледжінің ұжымы мен студенттері Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен тыл еңбеккерлерін келе жатқан Жеңіс күнімен құттықтап, ашық аспан мен бейбіт уақыт үшін шексіз алғыс білдіреді.