Жаңалық қосты admin1, 28-09-2020, 17:00, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 556

2020 жылғы 15-25 қыркүйек аралығында Павлодар қаласында Павлодар облысы колледждерінің оқушылары арасында тоғыз құмалақ бойынша онлайн жарыс өткізілді. Біздің колледждің ұлдар командасы, құрамында Шерхан Талғатбек - ТМ 19-11-1 тобы және Акинов Бекзат-ЭЭЖ 20-9-1 тобы, командалық есепте 3 орын алды. Жеке есепте Акинов Бекзат екінші тақтада 3 орын алды. Шерхан Талғатбек бірінші тақтада 4 орын алды. Құттықтаймыз!

Қыздар командасы, осы жарыста, құрамында Байтемиров Арина-ЛП 18-9-1 /1 тақта / тобы және Нарожная Анастасия ЛП 19-9-1 /2 тақта/ тобы 12 команда арасында командалық есепте 6 орын алды. Жеке есепте қыздар өз тақталарында 5 орын алды. Құттықтаймыз!

Жарысты өткізу бойынша жалпы басшылықты ФКҚО жүзеге асырды. Осы жарыстардың жүлдегерлері Б. Акинов және Шерхан Талғатбек командалық есепте 3 орын үшін диплом және медальдармен марапатталды. Жеке есепте Акинов Бекзат 3 орын үшін грамотамен және медальмен марапатталды.

Жаңалық қосты admin1, 28-09-2020, 14:35, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 385

Мен өмірді таңдаймын!

Жастар арасында суицидтік мінез-құлықтың алдын алуға бағытталған әлеуметтік жобаны іске асыру аясында. "Қазақстанның құқықтары мен тең мүмкіндіктері институты" ҚҚ басшылығымен.

Оқушыларға психологиялық білім беру, суицидтік әрекеттердің алдын алу мақсатында. 2020 жылдың 25 қыркүйегінде сағат 11.00-де "Мен өмірді таңдаймын!» флешмобы өткізілді. Оған 1,2,3 курс студенттері қатысты.