Новость добавил admin1, 8-01-2020, 12:30, оставлено комментариев: 0, просмотров: 546
  • 0

Преподавтель Кульжибаева Гулияим Темирбаевна награждена Почетной грамотой Министерства образования и науки Республики Казахстан  за вклад  в развитие  системы образования и достижения в сфере духовного и социального развития Независимого Казахстана.

The teacher Kulzhibaeva Guliyaim Temirbaevna was awarded with a diploma of the Ministry of Education and Science of the Republic of Kazakhstan for the contribution to the development of the system  of education and for the achievements into the sphere of spiritual and social development of Independent Kazakhstan.